Witamy w naszym sklepie internetowym firmy

„ HD-MEBEL „ MEBLE ZACHODNIE

Zajmujemy się sprzedażą mebli używanych, które są gotowe do wstawienia do domu. Nie wymagają naprawy ani renowacji.

Sprzedażą mebli zajmujemy się już ponad 20 lat a od kilku lat sprzedajemy poprzez sklep internetowy i przez serwis aukcyjny Allegro.

Sprzedażą mebli zajmujemy się z zamiłowania i co zarazem idzie w parze z zadowoleniem klientów. Dla nas najważniejsze jest aby klient był zadowolony z zakupionych u nas mebli. To jest motto naszej firmy.

Sprawia nam wielką przyjemność sprzedaż mebli osobą, które są daleko od nas i nie mogą nas odwiedzić osobiście.

 

Za pośrednictwem sklepu internetowemu i Allegro jesteśmy w stanie zaoferować im taką możliwość, zakupu mebli - na odległość.

Meble staramy się zawsze opisać jak najlepiej. Jeżeli jakiś mebel sprzedawany posiada jakąś wadę opisujemy to w treści i robimy zdjęcie takowej wady.

Do sprzedaży poprzez sklep internetowy podchodzimy bardzo poważnie i oczekujemy tego również od kupujących.

Meble wysyłamy poprzez firmę kurierską. Meble pakujemy starannie i nie ma możliwości uszkodzenia ich w transporcie. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie i dlatego jesteśmy tego pewni. Firma transportowa, z którą współpracujemy od dawna, zajmuje się tylko przewozem ładunków o nietypowych wymiarach takich właśnie jak nasze. Jeżeli kupują Państwo poprzez sklep internetowy i mieszają Państwo w odległości mniejszej niż 60 km od Złocieńca za transport nic się nie płaci. Dostarczamy wtedy meble własnym transportem. Zawsze robimy tak żeby klient zapłacił jak najmniej za transport.

Za przesyłkę można zapłacić przelewem na nasz rachunek bankowy jak i również istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze. Jeżeli kupują Państwo więcej niż jeden mebel to cena transportu ustalana jest indywidualnie tak aby wyszło jak najtaniej.

Ceny za przesyłki są podane na każdej pozycji.

Można oczywiście odebrać meble osobiście u nas w sklepie.

 

Wystawiamy Faktury VAT Marża.

Zapraszamy wszystkich chętnych blisko mieszkających jak i również przejezdnych do obejrzenia naszych mebli w sklepie.

Dane firmy

HD-MEBEL Zbigniew Dobrański
78-520 Złocieniec
ul. Drawska 1
woj. Zachodniopomorskie

Nip: 674-000-26-48
Regon: 003804147

Tel.: 94-710-7974
Tel. kom.: 600-355-624
Tel. kom.: 602-488-446
Fax: 94-367-1909