Wysyłka

Nasze meble są dostarczane za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej - Jas Fbg. Dbamy o staranne zapakowanie i zabezpieczenie mebli na czas transportu, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w pakowaniu. Możesz być pewny, że nasze meble dotrą do Ciebie w doskonałym stanie.

Każda przesyłka jest również ubezpieczona, abyś miał(a) pewność, że w przypadku jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak uszkodzenia w trakcie transportu, będziesz objęty(a) ochroną.

Ważne jest jednak zauważyć, że koszt transportu nie obejmuje wniesienia mebli do Twojego domu. Dostawa obejmuje tylko dostarczenie mebli na wskazany adres.

Zwroty

Jesteśmy przekonani, że pokochasz nasze meble, ale rozumiemy, że czasami zmieniają się sytuacje i preferencje. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się na zwrot zakupionych mebli, masz na to pełne prawo.

Przyjmujemy zwroty mebli zakupionych w naszym sklepie w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, bez konieczności podawania przyczyny. Chcemy, abyś był(a) w pełni zadowolony(a) z zakupu.

W przypadku zwrotu mebli koszty związane z transportem zwrotnym ponosi Kupujący. Upewnij się, że meble są starannie zapakowane i zabezpieczone, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie transportu zwrotnego.

Po otrzymaniu zwróconych mebli, sprawdzimy ich stan i dokonamy zwrotu należności na Twój rachunek w możliwie najkrótszym czasie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysyłki lub zwrotów, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji i pomóc w rozwiązaniu ewentualnych problemów.

Zadbaliśmy o to, aby proces wysyłki i zwrotów był dla Ciebie jak najbardziej prosty i bezproblemowy. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi meblami!

Produkt dodany do ulubionych

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.